Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Atletika na SZŠ v Michalovciach.

Naša mini výprava nesklamala

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 26 november 2018

Beh Ivana Pšenka 2018Žiaci našej školy  - v zložení Marek Janok I. M, Lívia Horňáková II. ZB, Jakub Parnica II. M - sa 23. novembra 2018 zúčastnili Behu Ivana Pšenka, ktorý sa konal na Námestí osloboditeľov v Michalovciach. V konkurencii 12 účastníkov sa naši zástupcovia nestratili. V kategórii dorasteniek obsadila Lívia Horňáková 3. miesto a Jakub Parnica v kategórii dorastencov tiež 3. miesto. Dorastenky absolvovali 2 kolá – 2 km a dorastenci 3 kolá – 3 km.

Fotogaléria

Beh zdravia

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 19 september 2018

Prvou školskou športovou súťažou v školskom roku 2018/2019 bol Beh zdravia, ktorý sa uskutočnil 18. septembra 2018 o 13:35 hod. v okolí SZŠ Michalovce.

Čítať ďalej...

Cenný úspech

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku mgr. Stanislava Markovičová
 • 07 máj 2018

Cenný úspech pre SZŠ v Michalovciach vybojoval žiak Dávid Tertinský z II. ZA, ktorý sa 4. mája 2018 zúčastnil Krajského kola v atletike v Košiciach. S ďalšími 7 pretekármi súťažil v hode oštepom. Jeho výkon 36,17 m stačil na výborné 3. miesto.
K dosiahnutému výsledku mu blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy !!!

Okresné kolo v ľahkej atletike dievčat a chlapcov SŠ

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 25 apríl 2018

SOŠ OaS v Michalovciach zorganizovala 24. apríla 2018 Okresné kolo v ľahkej atletike dievčat a chlapcov stredných škôl v atletickom areáli IV.ZŠ Michalovce.
V konkurencii GPH Michalovce, SOŠT Michalovce, CSOŠ Michalovce, SOŠT Michalovce, GĽŠ Michalovce, SOŠ OaS Michalovce, SOŠ Strážske, SOŠ Veľké Kapušany, Gymnázia Veľké Kapušany sa nestratili ani reprezentanti SZŠ v Michalovciach.

Čítať ďalej...

Detský beh Ivana Pšenka

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 28 november 2017

Dávid Reby (II.M) na stupni víťazov - I. miestoCenný úspech pre našu školu vybojoval Dávid Reby z II.M, ktorý obsadil 1. miesto v konkurencii 14 bežcov v kategórií dorastencov v Detskom behu Ivana Pšenka. Tento beh sa uskutočnil 24. novembra 2017 o 15:00 v centre mesta Michalovce, kde dorastenci absolvovali 3 okruhy – vzdialenosť 3 km.
Za nesmiernu bojovnosť, taktickú zrelosť a bežecký výkon si Dávid Reby zaslúži pochvalu a uznanie.
Želáme mu ešte veľa bežeckých úspechov !!!

Fotogaléria

Krajské kolo v cezpoľnom behu stredných škôl

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
 • 11 október 2017

Krajské kolo v cezpoľnom behu stredných škôlPrvýkrát v novodobej histórii našej školy sme mali zastúpenie v Krajskom kole v cezpoľnom behu stredných škôl v Kysaku aj v kategórii chlapcov. Víťaz okresného kola v cezpoľnom behu Dávid Reby z II.M si 10. októbra 2017 zmeral svoje sily v konkurencii 28 účastníkov tohto zaujímavého behu.
V silnej konkurencii - na náročnej trati o dĺžke 3,6 km s prevýšením 170 m v lesnom prostredí - sa nestratil a vybojoval pre naše farby 11. miesto.
Za vzornú reprezentáciu našej školy mu patrí naše poďakovanie.

Čítať ďalej...

Okresné kolo v cezpoľnom behu chlapcov a dievčat

 • Napísal/a: PaedDr. Milan Kušej, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 29 september 2017

SOŠ OaS v Michalovciach bola organizátorom Okresného kola v cezpoľnom behu dievčat a chlapcov, ktoré sa uskutočnilo 27.9.2017 v okolí Jazera Baňa v Michalovciach. Zúčastnilo sa ho 7 škôl. Súťažilo sa v kategóriach jednotlivcov i v súťaži trojčlenných družstiev.
V silnej konkurencii naši zástupcovia nesklamali. Dávid Reby z II.M po strhujúcom finiši vyhral súťaž jednotlivcov a bude reprezentovať našu školu a okres Michalovce v Krajskom kole v cezpoľnom behu, ktoré sa uskutoční 10. októbra 2017 v Kysaku. Naše trio v zložení Dávid Reby z II.M, Peter Kozák, Igor Šveda z III.M obsadilo v súťaži družstiev 3. miesto.
Dobre si počínali aj naše dievčatá. Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA obsadila v súťaži jednotlivkýň 4. miesto. V súťaži družstiev naše dievčatá – Janka Bérešová z I.ZB, Dominika Puchírová z FL, Anna Ujjobbáďová zo IV.ZA – vybojovali 3. miesto.
Za vzornú reprezentáciu školy patrí dievčatám a chlapcom naša pochvala a poďakovanie.

 

SZŠ Vstúpte ...