Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Kalendár

jún 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Aktuálne správy, udalosti a šport na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach. Podrobnejšie informácie o udalostiach si môžete pozrieť v kalendári.

Výberové konanie

 • Napísal/a: RNDr. Dušan Žaludko, riaditeľ školy
 • 03 jún 2020

Stredná zdravotnícka škola, Masarykova 27, Michalovce vyhlasuje výberové konanie na pozíciu učiteľ telesnej výchovy

Záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium

 • Napísal/a: Mgr. Martina Čupalková, zástupkyňa riaditeľa školy pre teoretické vyučovanie
 • 18 máj 2020

Uchádzač alebo zákonný zástupca maloletého uchádzača do 4. júna 2020 doručí strednej škole, do ktorej bol uchádzač prijatý na vzdelávanie, potvrdenie o nastúpení žiaka na štúdium alebo potvrdenie o nenastúpení žiaka na štúdium.

Záväzné potvrdenie sa doručí strednej škole cez informačný systém základnej školy, odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom emailu na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo poštou na adresu školy. Rozhodujúci je dátum doručenia strednej škole.

Záväzne potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium - Word

Záväzne potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium - PDF

 

Pozvánka na najväčší virtuálny deň otvorených dverí fakúlt a univerzít zo Slovenska a Čiech

 • Napísal/a: Filip Bais, Národné kariérne centrum
 • 23 apríl 2020
Pozývame vás na prvý virtuálny deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v pondelok 27.4.2020 o 14.00.
Na tomto najväčšom online podujatí svojho druhu sa môžete stretnúť s viac ako 30 fakultami a vysokými školami zo Slovenska a Čiech, dozvedieť sa podrobnosti o možnostiach štúdia, prezrieť si priestory škôl a komunikovať so zástupcami vysokých škôl.

Linky pomoci

 • Napísal/a: RNDr. Dušan Žaludko, riaditeľ školy
 • 23 apríl 2020

Linky pomociMilí študenti,
koordinátorka ochrany detí pred násilím, Mgr. Diana Krišková, nás požiadala o zverejnenie nižšie uvedenej informácie (kliknite na obrázok vľavo).
Dnes, kedy z dôvodu šírenia COVID-19 ostali žiaci a ich rodičia na dlhú dobu doma, bez možnosti iných sociálnych kontaktov, rastie počet telefonátov na linky pomoci. Nárast telefonátov na linky pomoci je za posledné obdobie o 10 % vyšší.

Je preto dôležité nezatvárať pred násilím oči. O násilí treba hovoriť. Podstatné je, aby dieťa či akákoľvek iná obeť rozhodnutá konečne prehovoriť, dostala aj adekvátnu pomoc. Štatistiky hovoria, že až 7. osoba, ktorej sa dieťa zdôverí, jej aj reálne pomôže.
Kontakty sú síce všetkým prístupné na rôznych stránkach, je však dôležité ich pravidelne dávať ľuďom na oči, nech v nich rastie odhodlanie konečne požiadať o pomoc pre seba, blízkych či iných ľudí, ktorí zažívajú nejakú formu násilia.

Ako sa bezplatne zaregistrovať a cestovať na bezplatnú prepravu

 • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
 • 16 apríl 2020

Dostali sme list od spoločnosti ŽSSR - bezplatná preprava vo vlakoch ŽSSR:

Pre využívanie bezplatnej prepravy žiakov a študentov vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko, je potrebná jednorazová registrácia ISIC preukazu študenta (bezkontaktnej čipovej karty) v systéme ZSSK.

Čítať ďalej...

MIMORIADNY OZNAM - USMERNENIE MINISTERKY ŠKOLSTVA

 • Napísal/a: Mgr. Martina Čupalková, zástupkyňa riaditeľa školy pre teoretické vyučovanie
 • 12 marec 2020

Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov, alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.
Riaditelia zabezpečia podľa podmienok a možností samoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami školy.
V nadväznosti na vývoj epidemiologickej situácie zostáva v platnosti zákaz organizovania športových podujatí, výletov, exkurzií, súťaží a predmetových olympiád realizovaných v sústave škôl a školských zariadení.
Externá časť a písomná forma internej časti maturitnej skúšky v školskom roku 2019/2020 sa presúva na obdobie od 31. marca 2020 do 3. apríla 2020.
Termín konania internej časti maturitnej skúšky sa presúva na obdobie od 1. júna 2020 do 19. júna 2020.
Termíny prijímacích skúšok na stredné školy na overenie špeciálnych schopností, zručností alebo nadania sa presúvajú na obdobie od 30. marca 2020 do 30. apríla 2020. Pre jednotlivé stredné školy konkrétne termíny určia okresné úrady, odbory školstva v spolupráci s riaditeľmi škôl.

SZŠ Vstúpte ...

Pozrite si nové číslo