Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kalendár

september 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Biela pastelka

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 10 september 2021

Oči sú najdôležitejším zmyslom, až 80 % informácií z vonkajšieho prostredia získavame zrakom. Následkom poškodenia jednotlivých častí oka môže byť zníženie zrakovej ostrosti alebo obmedzenie zorného poľa, ktoré vedie k zhoršeniu videnia alebo k strate zraku. Bez jeho dokonalého fungovania môže byť život človeka obmedzený, nie však nemožný.

Čítať ďalej...

Letná škola s MSČK pri SZŠ Michalovce

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 26 august 2021

Doplniť vedomosti svojim žiakom ponúka VII.ZŠ počas prázdnin letnou školou. Boli sme pritom....

Čítať ďalej...

KPR maratón

 • Napísal/a: Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, koordinátorky MSČK, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová
 • 02 júl 2021

„Každý jedinec má byť schopný zachrániť život iného, ide o základný prvok solidarity s inou ľudskou bytosťou.“

Vedieť poskytnúť prvú pomoc je jednou zo základných povinností každého z nás. Aj naši žiaci si to uvedomujú v plnej miere. Súčasťou ich štúdia sú aj základy prvej pomoci, aby v prípade potreby vedeli zachrániť ľudský život.

Čítať ďalej...

Výročná schôdza v ILCO KLUBE MICHALOVCE

 • Napísal/a: Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, Mgr. Jana Poľašková, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová
 • 24 jún 2021

Každoročne Ilco klub Michalovce organizuje výročnú schôdzu, na ktorej sa stretávajú zdravotne ťažko postihnutí občania - stomici. Stomici sú jednou z najťažšie zdravotne a spoločensky postihnutou skupinou ľudí s umelým vývodom hrubého čreva, tenkého čreva alebo močovodu.

Čítať ďalej...

Členovia MSČK sa rozlúčili so štvrtákmi

 • Napísal/a: Koordinátorky MSČK Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová
 • 03 jún 2021

Najvzácnejšie v živote nie sú veci, ale prežité chvíle. Niektoré pretrvajú akoby večnosť, iné sú len krátke okamihy, ale rovnako významné. Všetky jednotlivé kúsky dotvárajú skladačku nášho života. Medzi najkrajšie časti tohto diela patria určite aj okamihy na strednej škole. Tá pred pár rokmi otvorila svoje brány našim štvrtákom a dala im možnosť stať sa súčasťou formovania, ktoré robí z ustráchaných žiakov vyspelých študentov.

Čítať ďalej...

Naši hrdinovia

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 06 apríl 2021

Darovať krv znamená darovať život. Je úžasné, že týmto humánnym a jednoduchým spôsobom pomôžeme druhým ľuďom, a pritom nič nestratíme. Ak je človek zdravý, k náhrade krvi dôjde do pár hodín, ale hodnota krvi, ktorú poskytne, je neopísateľná.

Čítať ďalej...

Záleží na každom z nás!

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 13 február 2021
Valentínska kvapka krvi

Kampaň Slovenského Červeného kríža zameraná na bezpríspevkové darcovstvo krvi sa začína 15. februára 2021 a potrvá do 19. marca 2021. Začína už 26. ročník Valentínskej kvapky krvi pod mottom: "Záleží na každom z nás.“

Cieľom celoslovenských kampaní je už viac ako štvrťstoročie získavať nových darcov krvi a pripomínať potrebu zaistiť dostatočný počet pravidelných darcov krvi pre Slovensko. Darovanie krvi je prejavom spolupatričnosti k druhému človeku, často neznámemu.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft