Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Kalendár

máj 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Naši hrdinovia

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 06 apríl 2021

Darovať krv znamená darovať život. Je úžasné, že týmto humánnym a jednoduchým spôsobom pomôžeme druhým ľuďom, a pritom nič nestratíme. Ak je človek zdravý, k náhrade krvi dôjde do pár hodín, ale hodnota krvi, ktorú poskytne, je neopísateľná.

Čítať ďalej...

Záleží na každom z nás!

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 13 február 2021
Valentínska kvapka krvi

Kampaň Slovenského Červeného kríža zameraná na bezpríspevkové darcovstvo krvi sa začína 15. februára 2021 a potrvá do 19. marca 2021. Začína už 26. ročník Valentínskej kvapky krvi pod mottom: "Záleží na každom z nás.“

Cieľom celoslovenských kampaní je už viac ako štvrťstoročie získavať nových darcov krvi a pripomínať potrebu zaistiť dostatočný počet pravidelných darcov krvi pre Slovensko. Darovanie krvi je prejavom spolupatričnosti k druhému človeku, často neznámemu.

Čítať ďalej...

Študentská kvapka krvi 2020

 • Napísal/a: Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jaz. korekcia článku PhDr. Bibiána Lojanová
 • 13 november 2020

Rád sa miešaš druhým do života? Väčšina z nás sa občas mieša do života druhých ľudí – niekedy radou, inokedy pomocou. Slogan tohtoročnej Študentskej kvapky krvi chce pripomenúť, že každý, kto daruje krv, výrazne mení a zlepšuje zdravie a život druhého človeka. Zamiešajte sa aj vy, pridajte sa k tohtoročnej kampani a darujte krv!

Čítať ďalej...

Nezábudka vyhodnotenie

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 16 október 2020

Dni nezábudiek 2020

Pri príležitosti Svetového dňa duševného zdravia organizuje Liga za duševné zdravie Slovenskej republiky (LDZ SR) už sedemnástykrát Dni nezábudiek. Liga za duševné zdravie SR je neziskové združenie, ktorého cieľom je aktívna podpora duševného zdravia,  prevencia duševných porúch a snaha o zlepšenie  starostlivosti  o ľudí s duševnou poruchou vo všetkých sférach života. 

Čítať ďalej...

Dni nezábudiek 2020

 • Napísal/a: Mgr. Martina Stanková, Mgr. Anna Džadová, koordinátorky MSČK, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 06 október 2020

Pri príležitosti Svetového dňa duševného zdravia organizuje Liga za duševné zdravie Slovenskej republiky (LDZ SR) už sedemnástykrát Dni nezábudiek. Liga za duševné zdravie SR je neziskové združenie, ktorého cieľom je aktívna podpora duševného zdravia,  prevencia duševných porúch a snaha o zlepšenie starostlivosti o ľudí s duševnou poruchou vo všetkých sférach života.

Čítať ďalej...

Biela pastelka 2020

 • Napísal/a: Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, koordinátorky MSČK pri SZŠ v Michalovciach, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
 • 18 september 2020

Dňa 17.09.2020 sa na SZŠ v Michalovciach uskutočnila verejná finančná zbierka Biela pastelka, ktorej cieľom je získať finančné prostriedky na podporu ľudí so zrakovým postihnutím.
Žiaci a zamestnanci našej školy mohli tak kúpou symbolickej bielej pastelky v minimálnej hodnote 1€ finančne podporiť nevidiacich a slabozrakých občanov Slovenska.

Čítať ďalej...

Verejná zbierka Biela pastelka

 • Napísal/a: Koordinátorky MSČK pri SZŠ Michalovce: Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková
 • 16 september 2020

Biela pastelkaDňa 17.09.2020 t.j.štvrtok sa na našej škole, na 5 vyučovacej hodine, uskutoční verejná zbierka Biela pastelka. Kúpou "Bielej pastelky" v minimálnej hodnote 1€ prispejete nevidiacim a slabozrakým občanom Slovenska.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft