Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Bezplatný letný tábor s IT Akadémiou

  • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
  • 14 jún 2019

Milí študenti,

Ponúkame Vám prostredníctvom IT Akadémie účasť na bezplatnom letnom tábore v termíne od 7.7. do 21.7.2019. Letné sústredenie je pre dievčatá a chlapcov, ktorí majú záujem o robotiku, elektroniku a programovanie. Sústredenie bude realizované vo vybranom rekreačnom zariadení SKI KRAHULE na Slovensku.
Program bude pozostávať z odborných a zážitkových častí, realizovaných odborníkmi v programovaní, tvorbe a strihaní videa, 3D tlače, konštrukcii robotických stavebníc. Okrem odborných časti tábora, v rámci voľnočasových aktivít budú organizované rôzne hry športového a iného zamerania.
Žiaci a študenti budú rozdelení podľa už získaných skúseností. Ak sú v niektorej oblasti začiatočníci – tvorivé programy budú prispôsobené ich schopnostiam.
Prihlásenie je predĺžené do 19.6., preto ak by ste mali záujem, oslovte p. prof. Čontofalského alebo p. prof. Tokárovú.

Deň zdravej výživy na SZŠ - 5. ročník

  • Napísal/a: RNDr. Jana Tokárová
  • 13 jún 2019

Pozvánka na Deň zdravej výživy 2019

SZŠ Vstúpte ...