Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Dorotka

Dorotka a jej priatelia

  • Napísal/a: PhDr. Anna Včelaříková, Mgr. Lenka Dobiašová - koordinátori projektu na SZŠ, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 05 október 2020

Projekt MSČK Dorotka a jej priatelia je určený deťom v materských školách, ktorým ponúka možnosť zoznámiť sa prostredníctvom kamarátky Dorotky so základmi prvej pomoci. Deti sa formou hier, básní, príbehov a rozhovorov naučia ošetriť malé zranenia Dorotky, privolať rýchlu lekársku pomoc a oboznamujú sa s darcovstvom krvi a Slovenským Červeným krížom. Škôlkari sú vedení k pomoci iným a nenásilnou formou sú im vštepované základy humanity.

Čítať ďalej...

Záverečné stretnutie DOROTKY s deťmi

  • Napísal/a: Zuzana Falová, (II.M), PhDr. Zuzana Šelepcová, koordinátor DORKY, jaz. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová
  • 21 jún 2018

Záver školského roka sa nesie pre členov DORKY v očakávaní vyhodnotenia našej celoročnej práce v škôlkach. V tomto školskom roku tomu nebolo inak. Viete, kde sa konalo? Na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach. Prišli deti z MŠ mesta Michalovce. Konkrétne z ulíc Komenského, Okružnej, Masarykovej a z CMŠ bl. V. Hopku. Deti prišli v doprovode svojich učiteliek, ktoré sme s radosťou privítali.

Čítať ďalej...

SZŠ Vstúpte ...

Vzdelávacie centrum Microsoft