Stredná zdravotnícka škola Michalovce rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať.
V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

Tu nás nájdete

Deň otvorených dverí v Nemocnici novej generácie v Michalovciach

  • Podrobnosti:
    Napísal/a: Mgr. Jana Gažíková, jazyk. korekcia článku Mgr. Stanislava Markovičová

  • 28-november-2018 06:18

Dňa 24.novembra 2018 sa naša škola zúčastnila Dňa otvorených dverí v Nemocnici novej generácie v Michalovciach. Tento deň bol zároveň dňom prvých narodenín našej nemocnice. Ani sme sa nenazdali a naozaj je za nami prvé výročie jej otvorenia. Manažment nemocnice si pre všetkých zúčastnených pripravil bohatý program, ktorý zaujal všetky vekové kategórie.

Po slávnostnom otvorení nasledoval pestrý program, ktorým všetkých zúčastnených sprevádzala moderátorka Jana Hospodárová. Návštevníci podujatia mali možnosť zúčastniť sa besied s lekármi, tematicky zameranými na zdravie a prevenciu ochorení. Na hematologicko-transfuziologickom oddelení prebiehali odbery krvi. V tento deň bolo otvorené aj dobrovoľnícke centrum Krajší deň, ktorého ambasádorom je Tomáš Bezdeda, ktorý bol aj hudobným hosťom. Nechýbali tvorivé dielne pre deti, kúzelná fyzika a meranie základných hodnôt, ktoré počas celého dňa vykonávali študenti našej školy a študenti Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce Sv. Alžbety. Hostia mali možnosť navštíviť aj stánok 3D virtuálnej medicíny. Našu školu reprezentovali: Vetrecínová, Mihoková, Jančová z II.ZA, Rapčo, Gunár, Hrinková, Kňaziková, Lešňanská, Bažaliková, Makulová, Kozárová, Timková z II.ZB, Magurová, Ondová zo IV.ZA, Ovšonková, Majerníková z III.ZA, Laporčáková a Mišková z III.ZB, Tkáčová, Chromá, Kudelas, Kozak zo IV.M, Maliňák a Marcinčáková z III.M a Ujjobáď z I.M.
Podujatie bolo zavŕšené krájaním narodeninovej torty s ohňostrojom a so želaním si čo najväčšieho počtu spokojných pacientov. Na záver odznel koncert Tomáša Bezdedu.

Deň otvorených dverí v Nemocnici novej generácie v Michalovciach

SZŠ Vstúpte ...